اسپیس کارکرده

اجاره اسپیس فریم

اسپیس کارکرده و دست دوم

اسپیس کارکرده و دست دوم  را می توان برای اجرای انواع پروژه ها مانند برپایی نمایشگاه و غرفه به کار برد. به دلیل افزایش هزینه های برپایی سازه های بزرگ و قیمت بالای مواد اولیه، برخی از کارفرمایان برای پروژه های مختلف نسبت به خرید اسپیس فریم دست دوم اقدام می کنند. از نظر مقاومت و استحکام داربست ها و اسپیس دست دوم و کارکرده هیچ گونه تفاوتی با اسپیس نو ندارند. بنابراین با خرید اسپیس کارکرده تا حد زیادی می توان در هزینه ها صرفه جویی کرد.

اسپیس اترس:

مجموعه اسپیس اترس با سابقه طولانی در فروش و اجاره انواع محصولات اسپیس فریم و برگزاری نمایشگاه هایی با این متریال، امروزه به اصلی ترین سازنده های مکان هایی با این سازه در کشورمان ایران معروف است. خرید و اجاره اسپیس فریم / خرید اسپیس فریم/ اجاره اسپیس فریم  این مجموعه تا به حال توانسته بیش از 50 پروژه بزرگ اسپیس فریم را به نتیجه رسانده و یکی از اصلی ترین گزینه های اجاره و فروش این متریال باشد.

قیمت هر شاخه اسپیس

کاربرد اسپیس فریم چیست؟

اسپیس فریم کاربرد های فراوانی دارد. از اسپیس به عنوان داربست نمایشگاهی می توان استفاده کرد. این داربست های مقاوم را می توان برای برپایی غرفه و نمایشگاه، قاب بنر، استیج و برپایی سالن و سوله به کار برد. ایجاد سازه های مقاوم و بزرگ به صورت موقت و کاربردی از دیگر کاربرد های اسپیس می باشد.

اتصال اسپیس فریم به وسیله بست آن می باشد. اتصالات اسپیس که با نام یراق آلات اسپیس نیز شناخته می شوند، برای برپایی انواع سازه به کار می روند. در صورت خریداری اسپیس فریم دست دوم، بست های آن نیز به مشتری تحویل داده می شود. اسپیس فریم را می توان اجاره کرد و در این صورت هزینه و قیمت بسیار کمتر و ارزان تری خواهد داشت.

قیمت هر شاخه اسپیس

قیمت اسپیس کارکرده

قیمت اسپیس فریم کارکرده با توجه به نوع اسپیس، کیفیت و قیمت های رزو تعیین می شود. همانظور که گفته شد، اسپیس اجاره ای قیمت و هزینه کمتری دارد. اسپیس فریم های دست دوم نیز از مقاومت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و برای اجرای سازه های موقت بسیار کاربرد دارند. برای اطلاع از قیمت اسپیس فریم کارکرده و دست دوم با بخش فروش در تماس باشید.

خرید و اجاره اسپیس فریم / خرید اسپیس فریم/ اجاره اسپیس فریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید