استیج تالار

فروش اسپیس فریم دست دوم

استیج تالار :

استیج تالار با سازه های موقتی مانند اسپیس فریم اجرا می شود. همانطور که می دانید اسپیس فریم از قطعات هندسی مقاوم تشکیل شده است.

مجموعه اترس اسپیس با کامل ترین تجهیزات سازه های موقت در حوزه های خرید و اجاره اسپیس فریم / خرید اسپیس فریماجاره اسپیس فریم می تواند بهترین گزینه برای نمایشگاه ها و نیاز های موقت و دائم شما برای ایجاد فضاهای مختلف باشد. همچنین، شما می توانید برای اطلاعات در مورد قیمت های این مجموعه به شماره های کارشناسان ما تماس بگیرید.

مجموعه اترس اسپیس در کنار تولیدات و ایجاد فضاهایی با متریال اسپیس فریم در حوزه صنعت چادر های برزنتی، چادر برزنت و همینطور انواع پارچه های برزنتی با کارگاهی دیگر به نام اترس چادر توانسته به یکی از تولید کنندگان و اجرا کننده های بزرگ این حوزه هم تبدیل شود.

این قطعات با کنار هم قرار گرفتن می توانند سازه های موقتی مانند سالن و سوله، نمایشگاه و غرفه و استیج های مناسب برای برپایی جشن و مراسمات را ایجاد کنند. اسپیس فریم به صورت قطعات دست دوم نیز به فروش می رسد. این قطعات دارای کارایی و کیفیت مناسب هستند. امکان اجاره کردن اسپیس برای مشتریان نیز فراهم شده است.

قیمت اسپیس فریم

استیج اسپیس فریم برای تالار

در تالار ها که برای برپایی مراسم ها کاربرد دارند، بخشی را به عنوان استیج در نظر می گیرند. این استیج برای سخنرانی و اجرای موسیقی به کار می رود. مقاومت استیج بسیار مهم است و باید از سازه مقاوم برای ایجاد آن استفاده کرد. انواع استیج های آماده اسپیس فریم نیز در بازار موجود است که می توان از آنها نیز برای برپایی سازه استفاده کرد. اما از قطعات متری و شاخه ای استیج نیز می توان برای ایجاد یک استیج بزرگ و مقاوم بهره برد.

قطعات اسپیس از گالوانیزه و با روکش آبکاری شده هستند و بسیار مقاومت بالایی دارند. نکته دیگر که در اجرای ااستیج با اسپیس فریم باید مد نظر قرار بگیرید، نحوه نصب آن می باشد. نصب اسپی سفریم استیج باید توسط افراد با تجربه و نصاب انجام شود. اتصال قطعات اسپیس به وسیله یراق و بست اسپیس فریم می باشد. در هنگام اجاره ان به همراه قطعات به مشتری تحویل داده می شود.

اجاره استیج

قیمت استیج تالار

قیمت استیج تالار با توجه به ابعاد آن مشخص می شود. استیج های آماده دارای قیمت های مشخصی هستند، اما استیج هایی که پیش ساخته نیستند را باید با توجه به متراژ فضای مورد نظر قیمت گذاری کرد. برای اطلاع از قیمت نصب استیج تالار با بخش فروش اسپیس اترس در تماس باشید.

خرید و اجاره اسپیس فریم / خرید اسپیس فریم/ اجاره اسپیس فریم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید