اجاره اسپیس فریم ارزان

خرید و فروش اسپیس دست دوم

اجاره اسپیس فریم ارزان

اجاره اسپیس فریم ارزان و باکیفیت بالا در مجموعه اسپیس اترس انجام می شود. امکان اجاره و یا خرید انواع سازه های اسپیس و داربست نمایشگاهی برای مشتریان فراهم شده است. اسپیس فریم اجاره ای که به صورت شاخه ای و متری به فروش می رسند، در هنگام نصب و برپایی ، یک سازه قدرتمند و مقاوم را تشکیل می دهند که می توان از آن برای اجرای انواع سالن ها و سوله های موقت، نمایشگاه ها و غرفه ها و همچنین انواع استیج و قاب بنر استفاده کرد.

اسپیس اترس:

مجموعه اترس اسپیس با کامل ترین تجهیزات سازه های موقت در حوزه های خرید و اجاره اسپیس فریم / خرید اسپیس فریماجاره اسپیس فریم می تواند بهترین گزینه برای نمایشگاه ها و نیاز های موقت و دائم شما برای ایجاد فضاهای مختلف باشد. همچنین، شما می توانید برای اطلاعات در مورد قیمت های این مجموعه به شماره های کارشناسان ما تماس بگیرید.

مجموعه اترس اسپیس در کنار تولیدات و ایجاد فضاهایی با متریال اسپیس فریم در حوزه صنعت چادر های برزنتی، چادر برزنت و همینطور انواع پارچه های برزنتی با کارگاهی دیگر به نام اترس چادر توانسته به یکی از تولید کنندگان و اجرا کننده های بزرگ این حوزه هم تبدیل شود.

 

قیمت هر شاخه اسپیس

اجاره قطعات اسپیس فریم

اجاره اسپیس فریم هزینه بسیار کمتری نسب به خرید این قطعات دارد. با توجه به اینکه بسیاری از پروژه ها به صورت موقت انجام می شوند و دائمی نیستند بهترین گزینه استفاده از اسپیس فریم اجاره ای می باشد. این اسپیس فریم از نظر مقاومت و ظاهر تفاوت چندانی با اسپیس فریم های نو ندارد و مشتری می تواند از آن برای اجرای پروژه های خود استفاده کند. نصب اسپیس نیز باید توسط کارشناس و نصاب مربوطه انجام شود تا سازه اجرا شده از مقاومت کافی برخوردار باشد.

قیمت اسپیس فریم

داربست نمایشگاهی به دلیل کاربرد بیشتر آن برای اجرای غرفه و نمایشگاه با این نام شناخته می شود و مشتریان زیادی دارد. همانطور که می دانید قطعات اسپیس فریم از قطعاتی هندسی و مقاوم تشکیل شده اند که هنگامی که در کنار یکدیگر با استفاده از اتصالات و بست اسپیس فریم قرار داده می شوند، یک سازه تشکیل می شود.

قیمت اجاره اسپیس فریم ارزان

قیمت اسپیس فریم اجاره ای ارزان با توجه به تعداد شاخه اسپیس فریم تعیین می شود. بسته به بزرگی و کوچکی پروژه می توان از تعداد قطعات اسپیس فریم استفاده کرد. برای پوشش سقف این سازه ها نیز می توان از چادر های برزنتی کانتینری استفاده کرد. برای اطلاع از قیمت اسپیس فریم اجاره ای و نحوه سفارش آن با بخش فروش در تماس باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید