داربست نمایشگاهی

داربست نمایشگاهی ( اسپیس فریم ) را به طور گسترده ای برای برپایی سازه های نمایشگاهی و غرفه اسپیس فریم استفاده می کنند. اسپیس های فلزی را می توان با استفاده از اتصالات و بست اسپیس فریم به یکدیگر متصل کرد و انواع سازه مانند اسپیس فریم های منحنی را به وجود آورد. امروزه سریع ترین راه برای ایجاد غرفه های موقت، استفاده از اسپیس می باشد. زیرا علاوه بر سرعت نصب دارای مقاومت بسیار بالایی نیز می باشند.

قیمت اسپیس فریم

کاربرد داربست نمایشگاهی چیست؟

داربست سازه ای در موارد دیگر به جز نمایشگاه نیز کاربرد دارد. به عنوان مثال می توان از اسپیس فریم برای برپایی انواع سالن ها بزرگ و موقت، سوله و انبار های وسیع و بزرگ ، استیج همایش و کنسرت موسیقی، قاب بنر و انواع سازه های موقت استفاده کرد. این سازه های آهنی با روکش گالوانیزه آب کاری شده در برابر شرایط جوی و محیطی مانند باد، باران برف مقاوم هستند و پوسیده نمی شوند. نصب این قطعات هندسی توسط نصاب و کارشناس با تجربه باید انجام شود.

برای نصب اسپیس باید از یراق و بست مخصوص اسپبیس فریم استفاده شود. این یراق آلات منجر به ایجاد اتصالات محکمی می شوند که سازه اسپیس فریم را نگه می دارد. اسپیس فلزی یکی از پرکاربرد ترین قطعات برای برپایی داربست نمایشگاهی می باشد.

قیمت هر شاخه اسپیس

قیمت هر شاخه اسپس فریم نمایشگاهی

قیمت هر شاخه اسپیس نمایشگاهی با توجه به قیمت روز اسپیس تعیین می شود. امکان خرید اینترنتی اسپیس فریم برای مشتریان نیز فراهم شده است. قیمت اسپیس دست دوم و اسپیس فریم اجاره ای را نیز می توانید با توجه به قیمت های روز از کارشناسان ما در بخش فروش جویا شوید. برای اطلاع از قیمت داربست نمایشگاهی با بخش فروش در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

[vc_wp_search][vc_wp_posts][vc_wp_categories][vc_wp_tagcloud]
فهرست