کاربرد اسپبس فریم چیست؟

خرید و اجاره اسپیس فریم / خرید اسپیس فریم/ اجاره اسپیس فریم :از اسپیس فریم بیشتر برای برپایی غرفه و نمایشگاه، برپایی انواع سالن و سوله های موقت، قاب بنر و ایجاد استیج های سالن های کنسرت و همایش استفاده می شود. از اسپیس فریم با نام داربست نمایشگاهی نیز یا د می شود. دلیل این امر این می باشد که از اسپیس فریم بیشتر برای ایجاد غرفه نمایشگاه استفاده می شود.

برای برپایی انواع سازه های اسپیس فریم از بست اسپیس فریم استفاده می شود. این بست ها را با نام یراق اسپیس و یا اتصالات اسپیس فریم نیز می شناسند. با استفاده از این بست ها می توان سازه های مختلف متنوع با شکل هایی مانند منحنی ایجاد کرد. داربست اسپیس فریم را می توانید از طریق بخش فروشگاه تهیه کنید.

قیمت هر شاخه اسپیس

 

قیمت اسپیس کارکرده

اسپیس فریم کارکرده از لحاظ قیمت با اسپیس فریم نو متفاوت است. امکان اجاره اسپیس فریم نیز برای مشتریان فراهم شده است. قیمت اسپیس فریم به طور کلی با توجه به کیفیت قطعات و جنس آن تعیین می شود. برای اطلاع از قیمت انواع اسپیس فریم کارکرده و دست دوم با بخش فروش در تماس باشید.

فروش اسپیس فریم دست دوم

اسپیس فریم اجاره ای:

اسپیس اجاره ای برای غرفه سازی بهترین گزینه برای برپایی سازه موقت با هزینه کمتر می باشد. انواع اسپیس فریم را می توان اجاره کرد و یا از طریق خرید قطعات دست دوم و کارکرده نسبت به برپایی داربست اقدام کرد. اسپیس فریم با نام داربست نمایشگاهی نیز شناخته می شود. همانطور که می دانید اسپیس فریم قطعات هندسی هستند که هنگامی که در کنار یکدیگر قرار می گیرند می توانند سازه های مقاوم و بزرگی مانند نمایشگاه را ایجاد کنند.

خرید و اجاره اسپیس فریم / خرید اسپیس فریم/ اجاره اسپیس فریم

استفاده از داربست اسپیس فریم برای ایجاد سوله

قطعات اسپیس فریم را به وسیله بست و اتصالات مخصوص به یکدیگر متصل می کنند. تمامی سازه های موقت مانند سوله ، سالن های بزرگ، استیج کنسرت، قاب بنر و … را می توان با استفاده از اسپیس فریم برپا کرد.سبکی قطعات، امکان جابه جایی و حمل سازه، ضد زنگ بودن قطعات به دلیل آبکاری شدن، مقاومت سازه، دوام و عمر طولانی و امکان ایجاد انواع سازه به اشکال مختلف مانند منحنی از ویژگی های برپایی سازه با اسپیس فریم می باشد.

داربست نمایشگاهی یا اسپیس فریم یکی از سازه های مقاوم است که می توان برای برپایی انواع سازه از آن استفاده کرد.

انواع اسپیس فریم و داربست نمایشگاهی برای برپایی انواع غرفه کاربرد دارند. این سازه مقاوم از قطعات کوچکی تشکیل شده است که به صورت شاخه ای و متری به فروش می رسد. برای اجرای پروژه های بزرگ تر مانند سالن و سوله های موقت نیز می توان از اسپیس فریم استفاده کرد. انواع سازه های منحنی و دایره شکل نیز با استفاده از داربست و اسپیس فریم قابل اجرا هستند. با توجه به قیمت مناسب و ارزان اسپیس فریم، بهترین گزینه برای برپایی سازه های موقت می باشد.

اجاره اسپیس فریم

کاربرد اصلی اسپیس فریم نمایشگاهی

کاربرد اصلی اسپیس فریم برای ایجاد سازه های نمایشگاهی می باشد. اما همانطور که گفته شد برای اجرای انواع سازه می توان از اسپیس فریم استفاده کرد. به عنوان مثال در ایجاد قاب بنر، استیج های آماده و غیر آماده کنسرت و موسیقی و … کاربرد دارد. با توجه به کاربرد گسترده اسپیس فریم در برپایی سازه های نمایشگاهی، این سازه بیشتر با نام اسپیس فریم نمایشگاهی و یا داربست نمایشگاهی شناخته می شود.

برای اتصال این قطعات مقاوم از بست اسپیس فریم استفاده می شود. بست اسپیس فریم موجب می شود که این سازه اجرا شود. این اتصالات به وسیله نصاب با تجربه باید متصل شوند.

فروش اتصالات اسپیس فریم

خرید و اجاره اسپیس فریم / خرید اسپیس فریم/ اجاره اسپیس فریم

قیمت اسپیس نمایشگاهی

اسپیس نمایشگاهی یکی از پرکاربردترین انواع اسپس فریم است که کاربرد بسیار گسترده ای در تهیه انواع سازه های موقت دارد. قیمت مناسب و ارزان، مقاومت و پایداری، ضد آب بودن و زیبایی این سازه موجب شده است که در برپایی سازه از آن استفاده شود. برای اطلاع از قیمت اسپیس فریم با بخش فروش در تماس باشید.

غرفه سازی با اسپیس

غرفه سازی به وسیله قطعات اسپیس و اتصالات و یراق آن و توسط کارشناس و نصاب مربوطه انجام می شود. روکش روی این سازه را می توان از انواع برزنت ضد آب و مقاوم انتخاب کرد. قیمت پایین و مناسب، کیفیت بالای اسپیس فریم و … منجر شده است به استفاده از آن برای ایجاد غرفه های فضای باز و داخل. این سازه های قدرتمند هنگاهی که در کنار یکدیگر قرار می گیرند، یک سازه مقاوم و مستحکم را شکل می دهند.

ویژگی های اسپیس فریم(خرید و اجاره اسپیس فریم / خرید اسپیس فریم/ اجاره اسپیس فریم)

وزن سبک قطعات اسپیس امکان جابه جایی و حمل آن را اسان و راحت کرده است. روی قطعات آهنی اسپیس، آبکاری گالوانیزه انجام شده و به همین دلیل در شرایط جوی مختلف مقاوم است. فروش اسپیس فریم به صورت شاخه ای و متری انجام می شود. قیمت هر شاخه اسپیس با توجه به قیمت روز اسپیس تعیین می شود. امکان اجاره و یا خرید اسپیس دست دوم برای مشتریان اسپیس فراهم شده است.

خرید اینترنتی اسپیس فریم

برخی از مدیران پروژه های نمایشگاهی از قطعات دست دوم اسپیس برای برپایی غرفه و نمایشگاه استفاده می کنند. این امر موجب صرفه جویی در هزینه های شرکت خواهد شد. همینطور با اجاره کردن اسپیس در هزینه ها می توان تا حد زیادی صرفه جویی کرد. برای اطلاع از قیمت اسپیس فریم برای غرفه سازی با بخش فروش در تماس باشید.

از جمله استفاده های اسپیس فریم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

موکب ها

هیئت های عزاداری

نمایشگاه های مختلف

مراسم های دولتی

ایجاد نمایشگاه های فصلی


 

13 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
تماس بگیرید