اجاره اسپیس فریم


اسپیس فریم که فعالیت تولیدی بازرگانی خود را از سال 97 آغاز کرده قصد دارد در زمینه های سازه های نمایشگاهی و همایشی محصولات اسپیس فریم و خدمات خود را با کیفیت بسیار بالایی ارائه دهد

به‌عنوان یک روش مدرن ساخت و ساز، در صنعت ساختمانی بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند. این سازه‌ها شامل سیستمی از پیچ و مهره، قوطی‌های فلزی و تیرهایی با طراحی خاص است که برای پشتیبانی از بار وزنی بالا و توزیع آن به طور یکنواخت بر روی ساختمان استفاده می‌شوند.

اسپیس فریم

کاربردهای تجاری: 

سازه‌های اسپیس فریم، به دلیل مزایای بسیاری که دارند، در بسیاری از کاربردهای صنعتی، تجاری و خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای مثال، در ساختمان‌های بلند، پل‌ها، سالن‌های ورزشی، سوله‌های صنعتی، کارخانه‌ها، انبارها و خانه‌ها از این سازه‌ها استفاده می‌شود.

 

یکی از کاربردهای رایج سازه‌های اسپیس فریم، سالن‌های ورزشی است. با توجه به اینکه در این سالن‌ها باید بار وزنی بالا به طور یکنواخت بر روی سقف توزیع شود، سازه‌های اسپیس فریم به خوبی این نیاز را برطرف می‌کنند.

 

همچنین، سازه‌های اسپیس فریم در ساختمان‌های بلند و پل‌ها به خوبی عمل می‌کنند. با توجه به اینکه این سازه‌ها به راحتی قابل جداسازی و نقل و انتقال هستند، استفاده از آنها در ساختمان‌های پیچیده و بلند بسیار مفید است.

 

از جمله خدماتی که اترس گروپ اضافه کرده و با کیفیت بالا ارائه می دهد خدمات نمایشگاهی و همایشی (اسپیس فریم) می باشد

و با تلاش گروه توانگر اجرایی و تولیدی توانسته پروژه های بزرگی را اجرا کند.

اجاره اسپیس فریم

اترس گروپ متشکل از یک گروه جوان بوده که با توجه به حجم بالای کار اجرایی و تولیدی توانسته بهترین جنس و خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد .

 

 

 

 

به امید کیفیت بالاتر خدمات ، اجناس و رضایت مشتریان تلاش می کنیم

با تشکر اترس گروپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *