اسپیس ارزان

فروش اسپیس فریم دست دوم

اسپیس ارزان

اسپیس ارزان: قیمت اسپیس فریم به عوامل زیادی بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت اسپیس فریم دست دوم از اسپیس فریم نو بسیار کمتر است. امکان اجاره اسپیس و قطعات مربوط به آن نیز برای مشتریان وجود دارد.

مجموعه اترس چادر با سابقه طولانی در فروش و اجاره انواع محصولات اسپیس فریم و برگزاری نمایشگاه هایی با این متریال، امروزه به اصلی ترین سازنده های مکان هایی با این سازه در کشورمان ایران معروف است. خرید و اجاره اسپیس فریم / خرید اسپیس فریم/ اجاره اسپیس فریم  این مجموعه تا به حال توانسته بیش از 50 پروژه بزرگ اسپیس فریم را به نتیجه رسانده و یکی از اصلی ترین گزینه های اجاره و فروش این متریال باشد.

با توجه به نیاز پروژه می توانیم از اسپیس فریم کارکرده نیز استفاده کنیم. این قطعات دارای قیمت ارزانتری هستند و برای پروژه های موقت کاربرد بیشتری دارند.

اجاره اسپیس فریم

کاربرد اسپیس فریم

سازه اسپیس فریم از قطعات هندسی تشکیل شده است که با کنار هم قرار گرفتن می توانند سازه های بزرگ و مقاوم را ایجاد کنند. کاربرد اصلی اسپیس فریم برای ایجاد سازه هایی مانند سوله های بزرگ و کوچک، سالن های همایش و کنفرانس و یا نمایشگاه ها می باشد. غرفه سازی یکی از اصلی ترین کاربرد های اسپیس فریم است.  به دلیل مقاومت بالای این قطعات می توان برای برپایی انواع سازه با شکل های متنوع از اسپیس استفاده کرد.

خرید و اجاره اسپیس فریم / خرید اسپیس فریم/ اجاره اسپیس فریم

اسپیس با نام داربست نمایشگاهی نیز شناخته می شود. یکی دیگر از کاربرد های سازه نمایشگاهی، استفاده از آن برای ایجاد استیج های موسیقی، همایش و کنفرانس است. امکان استفاده از اسپیس فریم برای قاب بنر نیز وجود دارد. اتصال این سازه توسط بست های اسپیس فریم صورت می گیرد که به آن یراق و اتصالات اسپیس گفته می شود.

قیمت هر شاخه اسپیس

داربست نمایشگاهی ارزان قیمت

داربست نمایشگاهی و یا همان اسپیس فریم را می توانید با قیمت های ارزان و مناسب خریداری کنید. تمامی خدمات مربوط به فروش اسپیس فریم و اتصالات مربوط به آن در این مجموعه انجام می شود. برای اطلاع از قیمت انواع سازه اسپیس فریم با بخش فروش در تماس باشید.

خرید و اجاره اسپیس فریم / خرید اسپیس فریم/ اجاره اسپیس فریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید