استیج کنسرت

خرید و فروش اسپیس دست دوم

استیج کنسرت

این محصول به صورت آماده و پیش ساخته در بازار موجود است. امکان اجاره استیج همایش و کنسرت نیز وجود دارد. اما گاهی نیاز به یک استیج کنسرت در ابعاد سفارشی داریم. در این مواقع از اسپیس فریم های شاخه ای و متری برای برپایی انواع استیج برای سالن های موسیقی و کنسرت استفاده می شود.

به دلیل مقاومت این قطعات و توانایی برپایی سازه های عظیم، یکی از پرکاربرد ترین قطعات برای ایجاد استیج می باشد. همانطور که می دانید اسپیس فریم از شکل های هندسی تشکیل شده است، که با کنار هم قرار گرفتن می توانند سازه مقاومی را تشکیل دهند.

اسپیس اترس / اترس چادر:

مجموعه اترس چادر با سابقه طولانی در فروش و اجاره انواع محصولات اسپیس فریم و برگزاری نمایشگاه هایی با این متریال، امروزه به اصلی ترین سازنده های مکان هایی با این سازه در کشورمان ایران معروف است. خرید و اجاره اسپیس فریم / خرید اسپیس فریم/ اجاره اسپیس فریم  این مجموعه تا به حال توانسته بیش از 50 پروژه بزرگ اسپیس فریم را به نتیجه رسانده و یکی از اصلی ترین گزینه های اجاره و فروش این متریال باشد.

قیمت اسپیس فریم

اسپیس فریم برای ساخت استیج

اسپیس فریم کاربرد های فراوانی دارد. علاوه بر ساخت انواع استیج برای همایش، کنسرت، سخنرانی و… از آن برای ایجاد سالن های بزرگ موقت، انواع سوله، به عنوان قاب بنر، برپایی انواع غرفه و نمایشگاه موقت استفاده می شود. بنابراین تنها یکی از کاربرد های این سازه مقاوم، ایجاد انواع استیج می باشد.

به دلیل فشار و بار زیاد روی استیج، نصب آن باید توسط نصاب باتجربه انجام شود. بارها شاهد فرو ریختن استیج های موسیقی در هنگام برگزاری انواع کنسرت و همایش بوده ایم. بنابراین این کار باید توسط کارشناسان مربوطه به وسیله اتصالات و بست اسپیس فریم انجام شود. داربست نمایشگاهی به دلیل مقاومت بالا در حال حاضر یکی از بهترین گزینه ها برای ایجاد استیج های بزرگ می باشد.

اجاره استیج

قیمت استیج کنسرت و همایش

قیمت استیج کنسرت های موسیقی با توجه به ابعاد مورد نظر متفاوت است. برای این کار می توانیم از اسپیس فریم دست دوم و یا اسپیس فریم اجاره ای استفاده کنیم. این امر موجب صرفه جویی در هزینه ها می شود.

خرید و اجاره اسپیس فریم / خرید اسپیس فریم/ اجاره اسپیس فریم

اسپیس اترس تولید کننده انواع قطعات اسپیس نسبت به فروش و اجاره انواع اسپیس فریم برای استیج مراسم کرده است. فروش به صورت اینترنتی و یا حضوری میسر است. برای اطلاع از قمیت اسپیس فریم استیج کنسرت و استیج تالار با بخش فروش در تماس باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید