مشمع کانتینری چیست؟ و از کجا می توان اسپیس فریم اجاره کرد

 مشمع کانتینری و اسپیس فریم که به نام های دیگری مثل برزنت کانتینری ، چادر کانتینری ، چادر ترانزیتی ، پارچه کانتینری ، روکش کانتینری ، روکش بار و… شناخته میشود ،

شما می توانید سازه های اسپیس فریم مورد نیاز خود را از اسپیس فروش سفارش دهید. این گروه تخصصی همچنین در تولید انواع محصولات برزنتی در کشور نیز ید طولانی دارد. 

پارچه ای مقاوم و ضد آب است که طبق قوانین بار بری میباید بار کامیون ، بار تریلی ، بار وانت و… را با آن پوشاند و محافظت کرد . 

 مشمع-کانتینری-(پارچه ترانزیتی) با عرض 4 متر محصول گروه اترس بزرگترین تولید کننده پارچه های مقاوم و ضد آب صنعتی در ایرانانواع مشمع کانتینری بسته به نوع استفاده انواع مختلف مشمع کانتینری تولید میشود. 

در تولید دسته ای از این پارچه ها با قیمت ارزان تولید میشوند که معمولا راننده ها پس از چند بار استفاده آنها را عوض کرده و پارچه جدید جایگزین میکنند . 

دسته دیگر برای محافظت بیشتر و مقاومت در برابر عوامل مختلف تولید میشوند که بنا به سفارش میتوان آنها را ضد آب ، مقاوم در برابر آتش گرفتن ( خود خاموش شونده ) مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید ( UV Resistant ) ، مقاوم در برابر مواد شیمیایی ، مقاوم در برابر حرارت و یخ زدگی و موارد دیگر تولید کرد


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
تماس بگیرید