اسپیس فریم نمایشگاهی در کرج

اسپیس فریم نمایشگاهی برای برپایی و ایجاد غرفه های نمایشگاهی به کار می رود. قیمت هر شاخه اسپیس با توجه به قیمت روز محاسبه می شود.

همانطور که می دانید اسپیس از قطعات هندسی شکلی تشکیل شده است که به واسطه آن می توان سازه های مقاوم در اشکال مختلف مانند منحنی برپا کرد. این قطعات به وسیله اتصالات و بست هایی به یکدیگر متصل می شوند. ایجاد سازه های موقت مانند نمایشگاه را می توان با استفاده از قعات اسپیس نو، کارکرده و دست دوم و یا با اجاره اسپی فریم انجام داد.

مجموعه اترس اسپیس:

مجموعه اترس اسپیس با کامل ترین تجهیزات سازه های موقت در حوزه های خرید و اجاره اسپیس فریم / خرید اسپیس فریماجاره اسپیس فریم می تواند بهترین گزینه برای نمایشگاه ها و نیاز های موقت و دائم شما برای ایجاد فضاهای مختلف باشد. همچنین، شما می توانید برای اطلاعات در مورد قیمت های این مجموعه به شماره های کارشناسان ما تماس بگیرید.

اترس اسپیس در کنار تولیدات و ایجاد فضاهایی با متریال اسپیس فریم در حوزه صنعت چادر های برزنتی، چادر برزنت و همینطور انواع پارچه های برزنتی با کارگاهی دیگر به نام اترس چادر توانسته به یکی از تولید کنندگان و اجرا کننده های بزرگ این حوزه هم تبدیل شود.

 

قیمت اسپیس فریم

مرکز فروش اسپیس فریم نمایشگاهی در کرج

اسپیس اترس به عنوان نمایندگی و مرکز فروش اسپیس در تهران، کرج و فردیس به صورت حضوری فعالیت دارد. همچنین امکان خرید اینترنتی اسپیس فریم در سرتاسر ایران نیز برای مشتریان فراهم شده است. برای اطلاع از قیمت اسپیس فریم نمایشگاهی با بخش فروش اسپیس اترس در تماس باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

[vc_wp_search][vc_wp_posts][vc_wp_categories][vc_wp_tagcloud]
فهرست
تماس بگیرید