اسپیس فریم ارزان در کرج

اسپیس فریم ارزان و با قیمت مناسب در کرج و در مجموعه اسپیس اترس به فروش می رسد. انواع اسپیس نو، دست دوم و کارکرده به مستریان ارائه و همچنین با امکان اجاره اسپیس فریم برای مشتریان فراهم شده است. از قطعات اسپیس برای برپایی سازه های موقت بزرگ و کوچک استفاده می شود. انواع سازه هایی مانند غرفه نمایشگاهی، استیج موسیقی و کنسرت، سالن و سوله های موقت را می توان به وسیله استیج فریم برپا کرد. اسپیس دارای ویژگی هایی می باشد:

  • دوام و عمر طولانی
  • استحکام و مقاومت بالای بدنه
  • امکان برپایی سازه های موقت
  • ضد زنگ و مقاوم

مجموعه اترس اسپیس:

مجموعه اترس اسپیس با کامل ترین تجهیزات سازه های موقت در حوزه های خرید و اجاره اسپیس فریم / خرید اسپیس فریماجاره اسپیس فریم می تواند بهترین گزینه برای نمایشگاه ها و نیاز های موقت و دائم شما برای ایجاد فضاهای مختلف باشد. همچنین، شما می توانید برای اطلاعات در مورد قیمت های این مجموعه به شماره های کارشناسان ما تماس بگیرید.

مجموعه اترس اسپیس در کنار تولیدات و ایجاد فضاهایی با متریال اسپیس فریم در حوزه صنعت چادر های برزنتی، چادر برزنت و همینطور انواع پارچه های برزنتی با کارگاهی دیگر به نام اترس چادر توانسته به یکی از تولید کنندگان و اجرا کننده های بزرگ این حوزه هم تبدیل شود.

قیمت اسپیس فریم

مرکز فروش اسپیس فریم ارزان در کرج

اسپیس اترس تمامی محصولات خود را از جمله اسپیس فریم و اتصالات مربوط به اسپیس را با قیمت ارزان و مناسب به مشتریان عرضه می کند. برای اطلاع از قیمت اسپیس فریم و چگونگی سفارش آن با بخش فروش در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

[vc_wp_search][vc_wp_posts][vc_wp_categories][vc_wp_tagcloud]
فهرست
تماس بگیرید