اسپیس فریم اجاره ای

قیمت اسپیس فریم در کرج

اسپیس فریم اجاره ای

اسپیس فریم اجاره ای برای برپایی نمایشگاه و  انواع سازه های موقت کاربرد دارد. به طور کلی می توان اسپیس فریم را به دو صورت تهیه کرد. خرید اسپیس و یا اجاره آن. اسپیس اترس ارائه دهنده هر دوی این خدمات به مشتریان می باشد. همچنین علاوه بر اجاره می توان، اسپیس فریم های دست دوم یا کارکرده را خریداری کرد. که در هر دو صورت شخص هزینه کمتری را پرداخت می کند.

اسپیس اترس:

مجموعه اترس اسپیس با کامل ترین تجهیزات سازه های موقت در حوزه های خرید و اجاره اسپیس فریم / خرید اسپیس فریماجاره اسپیس فریم می تواند بهترین گزینه برای نمایشگاه ها و نیاز های موقت و دائم شما برای ایجاد فضاهای مختلف باشد. همچنین، شما می توانید برای اطلاعات در مورد قیمت های این مجموعه به شماره های کارشناسان ما تماس بگیرید.

مجموعه اترس اسپیس در کنار تولیدات و ایجاد فضاهایی با متریال اسپیس فریم در حوزه صنعت چادر های برزنتی، چادر برزنت و همینطور انواع پارچه های برزنتی با کارگاهی دیگر به نام اترس چادر توانسته به یکی از تولید کنندگان و اجرا کننده های بزرگ این حوزه هم تبدیل شود.

 

 

اجاره اسپیس فریم

کاربرد اسپیس فریم اجاره ای

از اسپیس فریم برای غرفه سازی، برپایی سالن و سوله های موقت، قاب بنر، سن و استیج برای همایشات و اجراهای موسیقی استفاده می شود. با توجه به گران بودن قیمت برپایی غرفه های نمایشگاهی، اجاره و یا خریداری قطعات دست دوم می تواند بهترین گزینه برای پروژه ها باشد. به قطعات اسپیس فریم داربست نمایشگاهی می گویند. اجاره داربست نمایشگاهی در مقایسه با خریداری آن، ارزان تر می باشد.

قیمت هر شاخه اسپیس

سازه های اسپیس فریم یا همان داربست نمایشگاهی، به دلیل سهولت نصب و ظاهر زیبا و کاربردی بودن، بهترین روش برای برپایی سازه های موقت می باشد. این سازه ها به وسیله بست، اتصالات و یراق اسپیس فریم به یکدیگر متصل می شوند. اسپیس فریم به عنوان یک محصول جدید در سال های اخیر در صنعت ساخت غرفه های نمایشگاهی کاربرد دارد. اجاره اسپیس فریم برای ایجاد سازه های نمایشگاهی بسیار به صرفه و اقتصادی می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید